Navštivte naší prodejnu: Husitské nám. 1367, 438 01 Žatec
  • Home
  • O nás
  • O firmě

O firmě

Zdravé spaní | Nábytek M&S | Petr Slováček

Vítejte v rodinné firmě Nábytek M&S Zdravé spaní, jejíž tradice výroby postelí, kvalitních matrací, roštů do postele a dalšího nábytku, sahá až do roku 1945. Tehdy pan Václav Štrébl (dědeček) otvírá výrobní a zároveň prodejní prostory. Vyrábí a prodává poctivý český nábytek do ložnice a obývacího pokoje a zakládá tak rodinnou tradici. Sídlíme v Žatci, ale dodáváme nábytek do Chomutova, Mostu a širokého okolí.

Roku 1948 se situace firmy „Truhlářství Václav Štrébl" mění do tzv. národní správy. Firma je stále v rodinném obsazení, avšak již bez jednoho člena rodiny. Paní Marie Štréblová bohužel v té době umírá na zákeřnou nemoc. Firmu vede dcera zakladatelů – paní Eva Štréblová (Slováčková).

Po roce 1989 se firma opět stává soukromou, a to pod názvem Nábytek M&S. Po úspěšné dvacetileté obchodní činnosti s prodejem nábytku se firma přetransformovala na obor zdravého spaní. Pro toto zaměření naši pracovníci procházejí řadou školení a seminářů. Vlastníme také mnohé certifikáty kvality, které jsou zárukou profesionální práce.

V současné době je součástí naší úspěšné společnosti zaměřené na zdravý spánek také „spánkové studio". Zde vám zkušení odborníci poradí s výběrem optimální matrace, postele, roštu do postele a dalších nezbytných součástí podílejících se nemalou měrou na kvalitě života. Můžete se tak snadno zbavit dlouholetých bolestí zad, krční páteře, poruch spánku a dalších potíží, které vás zbytečně omezují.

Od polštáře až po zdravotní matrace

Ve společnosti Nábytek M&S Zdravé spaní se zabýváme komplexní péčí o váš zdravý spánek, nabízíme tedy pestrý sortiment pro kompletní vybavení ložnice:

  • Dřevěné postele špičkové kvality v provedení jednolůžko, dvojlůžko i dětská postel. Dle individuálních požadavků můžete vybírat i z rozkládacích postelí či sklápěcích variant pro maximální úsporu prostor v menším bytě.  
  • Certifikované zdravotní matrace pro zdravý spánek řeší problémy se zády i poruchami spánku. V naší nabídce najdete zdravotní matrace z PUR, HR a viscoelastické pěny, latexové i dětské matrace.
  • Lamelové rošty do postele v mnoha provedeních, ať už se jedná o polohování, nosnost, úložné prostory nebo speciální úpravy.
  • Aby vaše ložnice byla dokonale sladěna a cítili jste se v ní vždy dobře, nabízíme také nábytek do ložnice ve stejném materiálovém provedení, jako je vaše nová kvalitní postel.
  • Anatomické polštáře poskytují dokonalou oporu krční páteře. Jsou vhodným doplňkem ke zdravotní matraci. Kvalitní a vhodně zvolené přikrývky ovlivňují každou noc vaše zdraví. U nás si vyberete správnou variantu pro zdravý spánek a dokonalou pohodu v každém ročním období.
  • Vestavěné skříně na míru vám ušetří spoustu prostoru, jsou praktické a mohou být i dominantním designovým prvkem v interiéru.
  • Pro hotely máme širokou nabídku kvalitních matrací, které jsou testovány a certifikovány na základě zkoušky Oeko-Tex, dále i certifikace TUV. Potahové látky mají konečnou zdravotní úpravu, která zabraňuje množení bakterií, roztočů a plísní.

Spolupracujeme s renomovanými výrobci produktů pro zdravý spánek a všechny námi nabízené postele, matrace, rošty, lůžkoviny a další sortiment jsou certifikovanými výrobky prvotřídní kvality. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoli dotazů.

Těšíme se na spolupráci

 

Petr Slováček
Nábytek M&S Zdravé spaní

Nábytek M&S Zdravé spaní
Husitské nám. 1367
438 01 Žatec

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

COPYRIGHT © 2020 - CREATED IN ZLIN BY WEBOO
ALL RIGHTS RESERVED