Navštivte naší prodejnu: Husitské nám. 1367, 438 01 Žatec
  • Home
  • O nás
  • Prodávané značky
  • Blanař

Blanař

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. byla založena v roce 1989. Od roku 1991 se firma specializuje na sériovou výrobu čalouněného nábytku. Za uplynulé roky se podařilo vybudovat výrobní firmu, která v současné době zaměstnává cca 250 zaměstnanců a která se řadí mezi přední výrobce nábytku. Svojí specializací je největším výrobcem lehacího nábytku v České republice. Firma vyrábí nejen válendy a dvoulůžka všech typů, ale také pohovky. Je rovněž významným producentem lamelových roštů. Důrazem na vlastní vývoj a kvalitu se firmě podařilo získat image výrobce značkového zboží pro nejširší spektrum zákazníků.

Své zboží firma prodává v síti smluvních odběratelů v celé České republice (cca 300 prodejen a obchodních domů), část produkce v objemu asi 50% směřuje do zahraničí. Zahraničními odběrateli jsou firmy z Německa, Rakouska, Slovenska, Maďarska, Švýcarska, Francie a Španělska. Dle interních statistik je firma největším tuzemským výrobcem lehacího nábytku s roční produkcí cca 100 tisíc postelí.

Firma investuje ve spolupráci s významnými výzkumnými institucemi nemalé prostředky do vývoje nových, špičkových výrobků, které následně určují nové měřítko kvality a zároveň odpovídají nejnovějším poznatkům z oblasti výzkumu spánku. Samozřejmostí je používání příjemných a zdravotně nezávadných materiálů, které podléhají nejpřísnějším zkouškám kvality. Firma je držitelem certifikátu státní zkušebny, který potvrzuje zdravotní nezávadnost a vysokou užitnou hodnotu výrobků.

Všechny tyto faktory podpořené odpovědnou prací kvalifikovaného týmu spolupracovníků zaručují nadprůměrnou úroveň kvality výrobků firmy BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s.

Každý, kdo se jednou pro výrobek firmy BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. rozhodne, zůstane zaručeně

Nábytek M&S Zdravé spaní
Husitské nám. 1367
438 01 Žatec

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

COPYRIGHT © 2020 - CREATED IN ZLIN BY WEBOO
ALL RIGHTS RESERVED