Navštivte naší prodejnu: Husitské nám. 1367, 438 01 Žatec
  • Home
  • O nás
  • Prodávané značky
  • Unis-N

Unis-N

Společnost UNIS-N patří k předním výrobcům celodřevěného nábytku ze smrku a borovice v České republice. Zaměřujeme se na vytváření skutečných hodnot, které přispívají ke zdravému bydlení.

Proč tu jsme

Jsme tu proto, abychom našli ten nejvhodnější nábytek pro váš domov. Žít ve zdravém domově a nedýchat žádné životu nebezpečné látky vypařující se z běžných napodobenin nábytku se stává touhou stále většího počtu lidí. To je naše cesta.

ČEMU VĚŘÍME

Věříme, že pokud budou lidé dávat přednost čistým přírodní produktům před umělými náhražkami, přispějí tím k mnohem většímu štěstí a zdraví ve svém životě. Přirozenost je největší životní silou. Proto budeme i nadále pokračovat v rozumném využívání přírodních zdrojů, vytvářet hodnoty, které budou přispívat k blahu celé naší krásné země.

NAŠE VIZE

Naší vizí v UNIS-N je vyrábět kvalitní nábytek z masivu pro ty, kteří touží žít ve zdravém domově. Tuto vizi naplňujeme tím, že k výrobě nábytku používáme výběrové smrkové a borovicové dřevo té nejvyšší kvality.

PROČ NAŠE PRODUKTY

V dnešní době jsou lidé velmi obezřetní a většinou již nekoupí hned to první nebo to nejlevnější co uvidí. Moudří lidé si nechají vše nejprve projít hlavou a po zvážení všech pro a proti se teprve rozhodnou. Naši zákazníci zpravidla zvažují tyto otázky: Je to kvalitní? Je to český výrobek? Není to zdraví škodlivé? (Nikdo si dobrovolně nekoupí nábytek, o kterém ví, že vylučuje zdraví škodlivé látky) atd."

Naše produkty jsou vysoce kvalitní, ekologické, zdravotně nezávadné a navíc originální, proto je o ně v dnešní době stále rostoucí zájem. Nejvíce si je pořizují lidé, kteří sdílí podobné hodnoty jako my, upřednostňují především kvalitu, tíhnou k přírodním materiálům, podporují české značky a zdravé bydlení je pro ně hlavní prioritou.

Našim milým zákazníkům poskytujeme poradenství zdarma, řešení na míru, smontovaný nábytek, vynášku nábytku do bytu a další výhody. Rovněž nabízíme vlastní dopravu, čímž dokážeme zabezpečit, že nedojde k poškození zboží, ke kterému občas dochází u externích přepravců.

Naše produkty mohou naši zákazníci získat i výhodněji v rámci různých příležitostných akcí, soutěží, výprodejů apod. Veškeré podněty našich zákazníků vítáme a snažíme se jim vyhovět v co největší míře.

Celodřevěný nábytek UNIS-N je tradice sahající hluboko ke kořenům starých truhlářských mistrů. V průběhu celého procesu výroby dřevěného nábytku pečlivě dbáme na perfektní provedení každého jednotlivého kusu. Ruční zpracování je provedeno kvalifikovanými truhláři.Chcete se o produktu dozvědět více? Kontaktujte nás

Nábytek M&S Zdravé spaní
Husitské nám. 1367
438 01 Žatec

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

COPYRIGHT © 2020 - CREATED IN ZLIN BY WEBOO
ALL RIGHTS RESERVED